06 Вер
06 вересня 2019

Єпископ Матфей молитовно відзначив День свого народження

6 вересня 2019 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, молитовно відзначив День свого народження. Цього дня у кафедральному соборі Різдва Христового була звершена Божественна літургія, яку очолив митрополит Переяслав-Хмельницький и Вишневський Олександр. Архієреям співслужили: секретар єпархіального управління та районний благочинний прот.Юрій Зінчук, міські та районні благочинні, соборне та запрошене духовенство. Під час богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні. На запричасному правлячого архієрея привітали діти недільної школи. По завершенні літургії був відслужений подячний молебень до Матері Божої. Далі митрополит Олександр звернувся до владики Матфея з вітальним словом, а від імені духовенства архіпастиря привітав секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук. Від місцевої влади владику привітав заступник голови міської ради Ярослав Матвійчук, від районної - Сергій Романюк та Алла Мельник. Також вітали представники поліції, служби безпеки України, МНС, підприємці та інші. Архієрей подякувавши духовенству за вітання виголосив змістовну та повчальну проповідь, а по її завершенні з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія, нагородив благочинних та меценатів церковними відзнаками, зокрема, головного мецената кафедрального собору Віталія Савлука, а також прийняв вітання від парафіян.

Архієрей

День народження владики Матфея