05 Лис
05 листопада 2019

Димитрівська поминальна субота у с. Сусваль

2 листопада 2019 року, у Димитрівську поминальну суботу, в Різдва-Богородичному храмі села Сусваль Володимир-Волинського районного благочиння, відбулась панахида, яку звершив настоятель
прот. Сергій Місан.
  Нажаль Богослужіння відбулось у притворі храму, адже настоятель московського патріархату не пустив парафіян у сам храм. Більше того під час закпокійної молитви декілька людей, які підтримують московський патріархат намагались всіляко завадити молитві.
  Парафіяни Православної Церкви України не піддались на провокацію і далі побожно продовжували молитись за спокій душ відвіку спочилих отців, братів, сестер, убієнних воїнів.
  Тож громада ПЦУ маючи усі документи які потрібно для того щоби увійти і молитись у свому рідному храмі, МП не пускає людей,ігнорує їх правом й думкою і стоїть на своїй позиції.

с. Сусваль

Володимир-Волинське районне благочиння