05 Лип
05 липня 2019

Десята п'ятниця у селі Старосілля

Десята п'ятниця у селі Старосілля

Десята П’ятниця після Пасхи – для села Старосілля Павлівської обєднанної громади є особлива.
Кожного року збирається багато духовенства,селян,гостей,паломників біля Ракової кринички, що знаходиться в мальовничому місці за селом,для того щоб помолитись та набрати Святої води яка є цілюща.
Ось і цього дня 5 липня 2019 року, саме в десяту п’ятницю по Великодню з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського духовенство Іваничівського благочиння освятили воду.
Водосвятний молебень очолив замісник Іваничівського благочинного прот. Андрій Мельничук.
Під час молитви був присутній голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, який в привітав людей зі святом.
По завершенні дійства місцевий настоятель храму Іоана Богослова прот.Михайло Мороз подякував духовенству за спільну молитву.

Легенда про криничку оповідає таке. В далеку давнину з царської тюрми втік неправдиво засуджений в’язень. Він ішов тими місцями, і коли сили його залишили від спраги, упав. І раптом сталося чудо: із землі почало розливатися джерело, із води виліз рак, який клішнями перекусив кайдани, тож утікач залишився жити. Через деякий час там облаштували криницю, що стала називатися Раковою. Вода з неї помічна, багато людей зцілилося нею.
Нагадаємо, єпархіальний відеоканал "ВОЛОДИМИР ПРАВОСЛАВНИЙ" відзняв відео про цілюще джерело "РАКОВА КРИНИЧКА", яке знаходиться у селі Старосілля на іваничівщині.
Відео можна переглянути ТУТ https://youtu.be/2MArzHM4up4


10 п'ятниця

10 п'ятниця

Іваничівське благочиння

Переглянути