05 Вер
05 вересня 2021

Божественна літургія в одинадцяту неділю після П’ятидесятниці

5 вересня 2021 року, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: благочиний собору прот. Ігор Бігун, прот. Юрій Пилипець, прот. Віктор Мартиненко та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за припинення пошесті згубної.
Після прочитання святої Євангелії архієрей виголосив повчальну проповідь у якій розкрив богослівський зміст притчи про немилосердного раба.
По завершенні літургії з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, був звершенний молебень за довкілля.

Неділя 11- та по П‘ятдесятниці

Кафедральний собор