03 Січ
03 січня 2021

Божественна літургія у неділю перед Різдвом Христовим

3 січня 2021 року, у Неділю 30-ту після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію  Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.

Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець, архімандрит Єремія та інші.

Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після читання святого Євангелія, владика Матфей виголосив повчальну проповідь.

По завершенні літургії архієрей зі свого подання, від імені Предстоятеля  Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія  нагородив медаллю «За жертовність і любов до України» жертводавця Панасюка Олексія Вікторовича.

Неділя перед Різдвом

Кафедральний собор