09 Чер
09 червня 2021

Богослужіння у День віддання свята Пасхи

9 червня 2021 року, у день віддання свята Пасхи та день пам’яті праведного Іоана Руського сповідника, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію в соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський. За традицією на віддання свята Пасхи відбуваються богослужіння за чином Світлої седмиці.
  Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, ігумен Трофим, прот. Віктор Мартиненко та інші.
  За богослужінням була піднесена молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та про мир в Україні.
  По завершенні літургії архієрей привітав усіх присутніх зі святом й побажав дочекати у доброму здоров’ї Світлого Христового Воскресіння на слідуючий рік та благословив вірних святою іконою сповідника Іоана.
У цей день, владика Матфей подякував жертводавцям Володимиру і Вірі Калуш за нові підсвічники ,які вони придбали для кафедрального собору.

Віддання свята Пасхи

Кафедральний собор