06 Тра
06 травня 2019

Архіпастирський візит у Шацьке благочиння

6 травня 2019 року, в день пам'яті великомученика Юрія (Георгія) Переможця, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Георгіївську парафію села Голядин Шацького благочиння, де у місцевому храмі очолив святкову Божественну Літургію з нагоди престольного свята.
  Нагадаємо, що парафія нещодавно приєдналась із Московського патріархату у юресдикцію Православної Церкви України.
На церковному подвір’ї владику зустріли віряни та діти, які привітали владику і за давньою українською традицією піднесли хліб-сіль.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: в.о. настоятеля храму прот. Сергій Зеленько, благочинний прот. Михайло Цвінкилевич та запрошені священнослужителі.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про святого великомученика Юрія та привітав парафіян з престольним празником.
В свою чергу, от. Сергій подякував владиці і духовенству за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом навколо храму та уставним многоліттям.
У цей день владика Матфей зустрівся з парафіянами с. Положиво, які також нещодавно приєднались до ПЦУ.
  Архієрей оглянув храм та поспілкувався з вірянами.

Великомученика Юрія Переможця

Шацьке благочиння