17 Лип
17 липня 2021

Архіпастирський візит у с. Торговище

17 липня 2021 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію с. Торговище Турійського благочиння де у місцевому Свято-Покровському храмі звершив освячення іконостасу, дзвона та очолив Божественну літургію.
      На території храму, прихожани й діти радо зустрічали свого архіпастиря добрими словами, квітами та запашним короваєм.
  Цього дня архієрей привіз ікону «усіх святих» із частицями св. мощі для поклоніння віруючим.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний прот. Микола Даньків, настоятель прот. Володимир Пиріг та запрошене духовенство.
Після Богослужіння владика звернувся до вірян з проповіддю. Також з подання єпископа Матфея, за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою, від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія архієрей вручив достойникам відзнаки.
  В свою чергу от. Володимир подякував архіпастирю та духовенству за спільну молитву.
    Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

С. Торговище

Турійське благочиння