28 Сер
28 серпня 2020

Архіпастирський візит у с. Старий Загорів

28 серпня 2020 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, з архіпастирським візитом відвідав парафію села Старий Загорів Локачинського благочиння.
  У місцевому Свято-Успенському храмі з нагоди престольного свята архіпастир звершив Божественну літургію.
  На церковному подвір‘ї владику Матфея зустріли парафіяни та діти, які привітали архіпастиря віршованими словами й піднесли хліб-сіль і квіти.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний прот. Ігор Дружинець, настоятель храму ієрей Василь Голубіцкий та запрошенне духовенство.
  За усердні труди на благо Святої Православної Церкви та в ім'я Боже, на малому вході, архіпастир нагородив настоятеля ієрея Василя, золотим наперстним хрестом.
  Після літургії архієрей звернувся до присутніх з проповіддю, у якій розповів про свято Успіння Божої Матері та привітав настоятеля й парафіян з престольним святом, а також громаду відзначив АРХІЄРЕЙСЬКОЮ БЛАГОСЛОВЕННОЮ ГРАМОТОЮ.
  В свою чергу от. Василь подякував архіпастирю та духовенству за спільну молитву.
  Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом навколо храму та уставним многоліттям.

С. Старий Загорів

Локачинське благочиння