27 Вер
27 вересня 2017

Архіпастирський візит у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього в м. Нововолинськ

27 вересня 2017 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей з архіпастирським візитом відвідав Хресто-Возздвиженську парафію м. Нововолинська, де очолив святкову Божественну Літургію в день храмового свята.
    З хлібом і сіллю та квітами зустріли владику парафіяни храму та діти недільної школи.
    Вітальним словом архіпастиря в притворі церкви зустрів настоятель храму протоієрей Віталій Голян.
    Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний Нововолинської округи прот. Стефан Фульмес, настоятель прот. Віталій Голян та запрошене духовенство.
    Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю в якій розповів про значення Чесного і Животворящого Хреста Господнього для християн, а також привітав настоятеля та парафіян з престольним святом.
    В свою чергу, от. Віталій подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
    Також у храмі виступили вихованці недільної школи. Діти радо вітали парафіян віршами та піснями зі святом.
     Дійство завершилось традиційним хресним ходом навколо церкви, з читанням уставних Євангелій, а також владика окропив всіх віруючих освяченою водою.
     В цей день владика Матфей оглянув недільну школу яка діє при храмі та ознайомився з навчальним процесом.

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

Архіпастирський візит у м. Нововолинськ