30 Вер
30 вересня 2017

Архіпастирський візит на парафію святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії м. Володимир-Волинський

Архіпастирський візит на парафію святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії  м. Володимир-Волинський

30 вересня 2017 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Володимир-Волинський, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.
    На порозі храму архієрея зустріли діти недільної школи, які привітали владику віршованими словами і за древнім звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
    Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: міський благочинний прот.Юрій Пилипець, настоятель прот. Євген Рябець та запрошене духовенство.
    Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю в якій розповів про подвиг і жертовну любов св. мучениць, а також привітав настоятеля та парафіян з престольним святом.
    В свою чергу, настоятель от. Євген подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву, а вихованці недільної школи виступили з святковою духовною програмою.
   Дійство завершилось традиційним хресним ходом навколо церкви, з читанням уставних Євангелій, а також владика окропив всіх віруючих освяченою водою.
   В цей день владика Матфей оглянув недільну школу яка діє при храмі та ознайомився з навчальним процесом.

Архіпастирський візит

Парафія мч.Віри,надії,Любові та матері їй Софії

м.Володимир-Волинський