22 Тра
22 травня 2019

Архіпастирський візит до Свято-Миколаївської громади села Тростянка Володимир-Волинського районного благочиння

Архіпастирський візит до Свято-Миколаївської  громади села Тростянка Володимир-Волинського районного благочиння

22 травня 2019 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївську громаду села Тростянка Володимир-Волинського районного благочиння.
У цей день громада відзначала день села.
Владика Матфей із настоятелем громади прот, Юрієм Здебським та запрошеним духовенством біля хреста, який встановленний поруч будівництва храму, очолив водосвятний молебень.
Після молитви архієрей звернувся до парафіян з словом проповіді, в якій наголосив:- «у вашому селі храм у стадії будівництва, але споглядаючи на вас можу сміло сказати, що у серцях і душах ваших храм уже є». Також архіпастир привітав настоятеля і вірян зі святом та побажав допомоги Миколая чудотворця у їх справі.
В свою чергу от. Юрій Здебський подякував владиці та духовенству за спільну молитву.
На завершення архієрей поспілкувався з парафіянами.

Архіпастирський візит

Володимир-Волинське районне благочиння