12 Тра
12 травня 2019

Архіпастирський візит до парафії Різдва Богородиці села Ружин Турійського благочиння

12 травня 2019 року, у третю неділю після Пасхи, коли Православна Церква вшановує пам’ять святих жінок-мироносиць, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, з архіпастирським візитом відвідав парафію Різдва Богородиці села Ружин Турійського благочиння де у місцевому храмі звершив Божественну Літургію з нагоди 10-ї річниці його відкриття та освячення.
На церковних сходах владику зустріли діти недільної школи, які привітали архіпастиря віршованими вітаннями і піднесли хліб-сіль та квіти.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний прот. Микола Даньків, настоятель храму прот. Іван Пиріг та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю на тему євангельського читання, а по її завершенні владика Матфей привітав настоятеля і парафіян з 10-ю річницею відкриття храму і нагородив громаду Благословенною Архієрейською Грамотою.
В свою чергу, от. Іван подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось хресним ходом навколо храму.

Візит архієрея

Турійське благочиння