06 Чер
06 червня 2021

Архіпастирський візит до парафії на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

30 травня 2021 року, у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Володимир-Волинський, де очолив Божественну літургію.
    На порозі храму архієрея зустріли діти недільної школи, які привітали владику віршованими словами і за древнім звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
    Під час літургії Його Преосвященству співслужили: міський благочинний, настоятель прот. Євген Рябець, прот. Тарас Чех та інші.
    Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю на тему Євангельського читання.
У цей день у храмі був відслужений подячний молебень на завершення навчального року у парафіяльній недільній школі. Архієрей привітав вихованців й побажав з користю провести канікули та подарував подарунки.
    В свою чергу, от. Євген подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
  На завершення Богослужіння владика Матфей освятив ікону Ісуса Христа.

Міске благочиння

Володимир-Волинський