09 Жов
09 жовтня 2019

Архипастирський візит до Іоано-Богословської парафії с. Верхнів Нововолинського благочиння

9 жовтня 2019 року, в день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію с. Верхнів Нововолинського благочиння. У Іоано-Богословському храмі архієрей очолив святкову Божественну літургію в честь престольного свята.
  Це перший храмовий празник парафії у юриздикції Православної Церкви України.
    На церковному подвір’ї архієрея зустріли парафіяни та діти, які привітали владику віршованими словами і піднесли хліб-сіль та квіти.
  Під час літургії Його Преосвященству співслужили: настоятель прот. Василь Береза та запрошене духовенство.
  Після богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю в якій розповів про життя й подвиг євангелиста Іоана Богослова і привітав усіх з святом.
  В свою чергу от. Василь подякував архієрею та духовенству за спільну молитву.
  Дійство завершилось хресним ходом навколо церкви під час якого владика окропив присутніх прихожан та гостей святою водою.

С. Верхнів храмове свято

Нововолинське благочиння