10 Лип
10 липня 2021

Архієрейське Богослужіня

10 липня 2021 року, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець, настоятель чоловічого монастиря Собору 12-ти Апостолів ігумен Трофим та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за припинення пошесті згубної.
По завершенні літургії владика Матфей привітав замісника паломницького відділу єпархії, диякона кафедрального собоу от. Тараса Процюка з Днем народження та зі свого подання, за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою за жертовність і любов до України, від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія вручив от.диякону Тарасу та протодиякону Миколі Особі ордени СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА.

Літургія

Кафедральний собор