12 Вер
12 вересня 2021

Архієрейське Богослужіння в день усікновення глави Іоана Хрестителя

11 вересня 2021 року, Православна Церква відзначає свято Усікновення Чесної Глави святого пророка, предтечі і хрестителя Господнього Іоана.
  В цей день Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець та інші.
  За богослужінням архієрей возніс сугубу молитву про мир в Україні за припинення пошесті згубної та заупокійну молитву за всіх відвіку убієнних воїнів.
  У своїй проповіді владика Матфей звернув увагу на які жорстокі вчинки може піти людина щоб приховати правду. Іоана Хрестителя позбавили життя саме за правду, яка була не приємна і не угодна Іродіаді.А також наголосив, що в свято Усікновення Церквою встановлений строгий піст, тому кожен повинен цей день прожити у роздумах над своїм життям, пості і молитві.
  По завершенні Богослужіння, біля ікони св.пророка, в якій знаходиться частинка мощів Його нетлінного тіла, був відслужений молебень.

Усікновіння голови Іоана Хрестителя

Кафедральний собор