10 Тра
10 травня 2017

Архієрейське Богослужіння в день Переполовення П’ятидесятниці,та преподобного Стефана єпископа Володимир-Волинського.

10 травня, Переполовення П’ятидесятниці,церква вшановує день пам’яті преподобного Стефана, ігумена Печерського, який згодом був поставлений на єпископа Володимир-Волинського.
      В цей день, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію у соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
     Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління та міський благочинний прот.Юрій Пилипець,районний благочинний прот. Юрій Зінчук та духовенство Володимир-Волинського міського та районного благочинь, також під час літургії молилась ігуменя монастиря Різдва Христового матушка Анна.
     За богослужінням була вознесена молитва за мир в Україні.
По завершені Літургії архієрей звернувся до духовенства та вірян із проповіддю, в якій розкрив богословський зміст свята Переполовення П’ятидесятниці та розповів про життя та подвиг преподобного Стефана єпископа Володимир-Волинського.
     Богослужіння завершилось водосвятним молебнем після якого владика Матфей окропив віруючих святою водою.

Переполовення П’ятидесятниці