21 Тра
21 травня 2017

Архієрейське Богослужіння у Свято-Покровському храмі м. Нововолинськ

21 травня, в Неділю шосту після Пасхи, про сліпого, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці м. Нововолинська.
     На сходах храму владику радо вітали віршами,хлібом та квітами діти та прихожани храму.
    Після зустрічі Архієрея, єпископ Матфей звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.
     Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління прот.Юрій Пилипець, Нововолинський благочинний прот. Стефан Фульмес та духовенство храму.
       Під час Богослужіння владика звернувся до вірян із проповіддю на євангельську тему та розповів про життя та подвиг апостола і євангелиста Іоана Богослова, якого церква вшановує у цю неділю.
       По завершенні літургії правлячий Архієрей представив громаді нового священнослужителя храму ієрея Володимира Зоренного.

Архієрейське Богослужіння у Свято-Покровському храмі м. Нововолинськ