05 Кві
05 квітня 2021

Архієрейське богослужіння у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну

4 квітня 2021 року, у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, клірик Переяслав-Вишневської єпархії прот. Віктор Мартиненко та інші.
  Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та за припинення пошесті згубної (епідемії).
    Після читання Святого Євангелія владика Матфей виголосив повчальну проповідь в якій розповів про значення хреста Господнього в християнському світі та для чого у третю неділю Великого посту виноситься Чесне Древо на середину храму.
По завершенні Літургії під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…» архієрей разом з духовенством та парафіянами поклонився Чесному Древу Животворчого Хреста Господнього.

Неділя Хрестопоклонна

Кафедральний собор