22 Бер
22 березня 2020

Архієрейське богослужіння у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну

22 березня 2020 року, у неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, клірик Переяслав-Вишневської єпархії прот. Віктор Мартиненко та інші.
За богослужінням були піднесені молитви під час пошесті згубної (епідемії) прийняту на синоді, за здоров’я осіб зі слабким здоров'ям; за одужання тих, які уражені коронавірусом; за працівників сфери охорони здоров’я, які найбільше ризикують своїм життям заради безпеки і здоров’я українського суспільства.
Після заамвонної молитви владика Матфей виголосив повчальну проповідь в якій розповів про значення хреста Господнього в християнському світі та для чого у третю неділю Великого посту виноситься Чесне Древо на середину храму. Також архієрей нагололосив, що сьогодні у час коли людство переживає велику небезпеку коронавірус ми повинні усилити свої молитви до Бога, не впадати у відчай і паніку, а уповати на милість Нашого Творця, який тільки один може нас спасти.
  А також закликав виконувати усі санітарні норми, які нам пропонують.
По завершенні літургії під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…» архієрей разом з духовенством та парафіянами поклонився Чесному Древу Животворчого Хреста Господнього.

Неділя Хрестопоклонна

Кафедральний собор