10 Бер
10 березня 2019

Архієрейське богослужіння у Неділю сиропусну, прощену, спомин Адамового вигнання з раю

10 березня 2019 року, у Неділю сиропусну, прощену, спомин Адамового вигнання з раю Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
Після читання Святого Євангелія єпископ Матфей виголосив проповідь у якій приділив увагу, як потрібно правильно проводити дні Великого посту.
За Літургією архіпастир звершив ієрейську хіротонію над випускником Волинської Православної Богословської Академії дияконом Василем Голубіцьким.
По завершенні богослужіння був відслужений подячний молебень.

Неділя сиропусна

Кафедральний собор Різдва Христового