14 Бер
14 березня 2021

Архієрейське Богослужіння у неділю прощену

14 березня 2021 року, у Неділю сиропусну (прощену), коли свята Православна Церква згадує історію Адамового вигнання з раю, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, намісник чоловічого монастиря преподобного Паїсія Величковського ігумен Трофим (Житомирська єпархія)та інші.
  Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та за припинення пошесті згубної (епідемії).
  Після читання святого Євангелія владика Матфей виголосив повчальну проповідь у якій зазначив про важливість посту у спасінні людини.
  По завершенні богослужіння був звершенний молебень.

Неділя прощена

Кафедральний собор