26 Лип
26 липня 2020

Архієрейське Богослужіння у неділю 7-му після П'ятидесятниці

26 липня 2020 року, у неділю 7-му після П'ятидесятниці, в день пам'яті святих отців шістьох Вселенських соборів, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив ранню Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд та інші.
  Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та за припинення пошесті згубної (епідемії).
  По завершенню літургії владика Матфей разом з духовенством відслужили святковий молебень до рівноапостольного князя Володимира з нагоди дня міста.
  Після молитви архієрей звернувся з вітальним словом у якому привітав містян зі святом Хрещенням Руси-України та 1032-річницею міста Володимира-Волинського.

Неділя 7-ма по П‘ятидисятниці

Кафедральний собор