06 Чер
06 червня 2021

Архієрейське Богослужіння у неділю 6-ту після Пасхи

6 червня 2021 року, у неділю 6-ту після Пасхи про сліпого, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, ігумен Трофим та інші.
  За богослужінням була піднесена молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та про мир в Україні.
  Після читання святого Євангелія, владика Матфей виголосив повчальну проповідь, про те як Господь зцілив одного чоловіка, який був сліпий від народження.
По завершенні літургії архієрей зі свого подання, від імені Предстоятеля Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія вручив орден святого вмч. Юрія Переможця благодійнику, старшому іподиякону кафедрального собору Різдва Христового, члену єпархіальної ради Віталію Савлуку за віддане служіння Богу й Україні та жертовність у захисті добра і правди.
По завершенні Богослужіння був звершенний молебень.

неділя 6-та після Пасхи

Кафедральний собор