10 Тра
10 травня 2020

Архієрейське богослужіння у неділю 4-у після Пасхи

Архієрейське богослужіння  у неділю 4-у після Пасхи

10 травня 2020 року, у 4-ту Неділю після Пасхи, про розслабленого, день пам'яті преподобного Стефана, єпископа Володимир-Волинського, Преосвященний єпископ Матфей звершив Божественну літургію  Святителя Іоана Золотоустого в соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.

Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець та інші.

За богослужінням була піднесена молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

По завершенню літургії владика Матфей звернувся до присутніх з проповіддю на тему євангельського читання і привітав усіх присутніх з Днем пам’яті преподобного Стефана, а також жінок з Днем матері.

Також архієрей приділив особливу увагу чтецю собору матінці Вірі Удуд, яка напередодні святкувала свій День народження. Владика Матфей привітавши, пані Віру зі святом та від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив іменинницю «За жертовну любов та віддану працю на благо Помісної Української Православної Церкви і побожного народу» орденом СВЯТОЇ РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КНЯГИНІ ОЛЬГИ.

Неділь про розслабленного

Кафедральний собор