28 Чер
28 червня 2020

Архієрейське богослужіння у неділю 3-тю після П'ятидесятниці

28 червня 2020 року, в неділю 3-тю після П'ятидесятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, диякон Олександр Тарасенко заслужений діяч мистецтв України, регент Митрополичого хору Спасо-Преображенського собору м. Києва, диякон Тарас Процюк та інші.
    Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та за припинення пошесті згубної (епідемії).
  Після читання святого Євангелія, владика Матфей виголосив повчальну проповідь.
По завершенні літургії був звершенний молебень за Україну з нагоди Дня Конституції.

неділя 3-тя після П'ятидесятниці

Кафедральний собор