09 Гру
09 грудня 2018

Архієрейське богослужіння у неділю 28 після П‘ятидесятниці

9 грудня 2018 року, у неділю 28-му після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний собору замісник секретаря єпархії прот. Ігор Бігун, міський благочинний прот. Юрій Пилипець, ключар собору прот. Микола Удуд та інші.
    За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні, за об’єднання Української Православної Церкви та особливі прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
  Після заамвонної молитви, єпископ Матфей виголосив проповідь на тему євангельського читання, про зцілення скорченної жінки.
    По завершенні проповіді архієрей привітав вірян з недільним днем і наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.

28 неділя після П‘ятидесятниці

кафедральний собор