07 Лип
07 липня 2019

Архієрейське богослужіння у день свята Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

7 липня 2019 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, день свята Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна,Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: прот. Юрій Пилипець, прот. Віктор Мартиненко та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
Після прочитання святої Євангелії от. Юрій виголосив повчальну проповідь в якій розповів про подію Різдва Іоана Хрестителя.
По завершенні літургії був звершенний молебень.

3-тя неділя по П‘ятедисятниці

Кафедральний собор