07 Кві
07 квітня 2017

Архієрейське Богослужіння у день Благовіщення Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії

7- го квітня у день Благовіщення Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Преосвященний єпископ Матфей звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинського.
    Його Преосвященству співслужили секретар єпархіального управління та міський благочинний прот.Юрій Пилипець, прот.Ігор Бігун,прот.Миколай Удуд та інші.
    По завершенні Літургії архієрей звернувся до вірних з проповіддю в якій повчально та змістовно розповів про значення Благовіщення для історії людства.Також архіпастир здійснив освячення хоругв та нової лампади ,яку подарувала жертводавиця Рубчук Людмила Олексіївна та висловив слова подяки їй за подарунок що прикрасить святий престол кафедрального собору.

Літургія на Благовіщення