10 Сер
10 серпня 2020

Архієрейське Богослужіння у 9-ту неділю після П'ятидесятниці

9 серпня 2020 року, у 9-ту неділю після П'ятидесятниці та в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, клірик Переяславсько-Вишневської єпархії голова єпархіального відділу по взаємодії із силовими структурами (військоматами) та громадськістю прот. Валерій Жигуц та інші.
  Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та за припинення пошесті згубної (епідемії).
  По завершенні літургії владика Матфей виголосив проповідь на євангельську тему.
  Насам кінець був відслужений молебень до великомученика і цілителя Пантелеймона.