17 Лип
17 липня 2021

Архієрей взяв участь у Богослужінні м. Жовква

12 липня 2021 року, у день пам’яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, на запрошення архімандрита Маркіяна (Каюмова) з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, співслужив за Божественною літургією у Петро-Павлівському храмі міста Жовкви.
  З нагоди престольного свята літургію очолив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у співслужінні єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, настоятеля храму архімандрита Маркіяна (Каюмова), настоятеля чоловічого монастиря Собору 12-ти Апостолів м. Володимир-Волинського ігуменаТрофима та запрошенного духовенства.
  Після прочитання святої Євангелії владика Матфей виголосив повчальну проповідь у якій розповів про життя і подвиг святих первоверховних апостолів, а також привітав настоятеля та парафіян з храмовим святом.
По завершенні літургії відбувся традиційний хресний хід навколо храму.

Жовква

Львівська єпархія