17 Вер
17 вересня 2021

Анонс: У МОНАСТИР БУДУТЬ ПРИВЕЗЕНІ СПИСКИ ЧУДОТВОРНИХ ІКОН.

З благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського у чоловічому монастирі на честь собору 12- ти апостолів м. Володимир Волинський ( вул. Миколаївська 14) з 25 вересня по 1 жовтня будуть перебувати списки чудотворних ікон: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є» , Плащаниця з Поясом Богородиці, які були написані, освячені на Святій Горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями.
  Перед усіма іконами Бог зцілив богато людей від онкозахворювань, цукрового діабету, алкоголізму, наркоманії, хвороб рук, ніг, очей і суглобів. Допомагав жінкам отримати радість материнства, а також знайти достойного чоловіка. Біля цих ікон моляться за здоров’я, благополуччя та навчання дітей.
  Зустріч чудотвориих ікон архієреєм, духовенством та вірянами, відбудеться 25 вересня о 12:00 год. на церковній площі кафедрального собору Різдва Христового біля монастиря собору 12 апостолів.
Після зустрічі у храмі обителі буде відслужений акафіст перед св. Іконами.
Настоятель монастиря ігумен Трофим повідомляє: що помолитись і прикластись до святинь можна буде з 8:00 до 18:00 год. В час перебувань ікон у монастирі.
Порядок богослужінь в обителі біля ікон буде відбуватись за таким чином:

25 вересня- субота: зустріч святинь читання акафісту. О 16:00 всенічне Богослужіння.

26 вересня- неділя: 8:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

27вересня- понеділок: 8:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

28 вересня- вівторок: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

29 вересня- середа: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

30 вересня- четвер: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

З 30 вересня на 1 жовтня- о 23: 00 відбудеться нічна літургія у підземному храмі кафедрального собору Різдва Христового куди будуть перенесенні св. Ікони. По завершенні літургії чудотворні святині відбудуть у іншу єпархію.

Братія монастиря, ігумен Трофим запрошує на молитву біля святих Чудотвориних ікон.
«ПО ВІРІ ВАШІЙ ХАЙ БУДЕ ВАМ»