26 Чер
26 червня 2019

АНОНС

АНОНС.
1-го липня 2019 року, на запрошення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви (ПЦУ) Блаженнійшого Епіфанія Митрополита Київського і всієї України, до Володимир-Волинської єпархії завітає митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко).

ПРОГРАМА ВІЗИТУ.

9. 00.год. – митрополит Олександр очолить літургію у Свято – ВасиліЇвському храмі м. Володимир-Волинський (вул. Василівська, 30) .

13. 00.год. – У культурно- мистецькому центрі ім. Тараса Григоровича Шевченка міста (вул.Князя Василька 6), митрополит Олександр проведе презентацію копії (факсимільного) Пересопницького Євангелія, а також відбудиться вручення копії від імені фонду «ПАМ’ЯТІ БЛАЖЕННІЙШОГО МИТРОПОЛИТА ВОЛОДИМИРА» представникам Володимир-Волинського історичного музею.
Запрошуємо долучитись до дійства журналістів ,які зможуть задати свої запитання.

16. 00. год. Митрополит Олександр та керуючий Володимир-Волинською єпархією єпископ Матфей в урочищі Вовчак Турійського благочиння відслужать літію за убієнних новітніх воїнів та воїнів УПА.