Громади сіл Гряди та Хренів перейшли з настоятелем храму в Православну Церкву України
22 Січ

19 січня 2019 року, за перехід з УПЦ Московського патріархату, в Православну Церкву України, проголосували одноголосно жителі сіл Гряди та Хренів Іваничівського району. Усі вони – прихожани місцевого Храму Казанської ікони Божої Матері.
  Підтримав рішення громади про перехід і настоятель храму отець Юрій (Георгій) Мартиновський.
  22 січня 2018 року, з благословення єпископа Матфея секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук разом зі своїм замісником прот. Ігорем Бігуном в приміщенні єпархіального управління зустрілись з делегацією і настоятелем Свято-Казанської громади сіл Гряд і Хренів . Під час зустрічі прихожани написали прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Православної Церкви України.