ВІДБУВСЯ ПЕРЕХІД ГРОМАДИ З УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ.
18 Січ

18 січня 2019 року, парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського села Положево УПЦ (Московського патріархату) Шацького р-ну оголосили про перехід до Православної Церкви України.
Після богослужіння, освячення води та проповіді священика, церковна громада ініціювала збори на які приїхали архімандрит Арсеній, настоятель Світязького Петро-Павлівського чоловічого монастиря (МП) з п'ятьма монахами.
Священики з усіх сил намагалися переконати людей залишитися у підпорядкуванні Московського патріархату.
Після голосування, парафіяни майже одноголосно проголосували за перехід до Православної Церкви України.
«Дебати на зборах були досить гострими, проте громада наполягла на своєму, - розповідає парафіянка Олена. – Ми все зробили за правилами, зібрали підписи парафіян за перехід до ПЦУ, поінформували керівництво округу».
З благословення Преосвященного Матфея, єпископа Володимир-Волинського і Турійського у день свята Богоявлення Божественну Літургію у Свято-Димитрієвському храмі с. Положево звершить Шацький районний благочинний прот. Михайло Цвінкилевич.