Архієрейське богослужіння в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа
07 Січ

7 січня 2019 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Напередодні свята Різдва Христового, 6 січня ввечері, архієрей у співслужінні духовенства, звершив Різдвяне Всенічне бдіння.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний собору замісник секретаря єпархії прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд та інші.
Різдвяне послання Блаженнійшого Епіфанія митрополита Київського і всієї України до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Української Православної Церкви виголосив протоієрей Ігор Бігун.
Після заамвонної молитви, єпископ Матфей виголосив проповідь в якій розповів про значення Різдва Христового у житті і спасінні людей.
По завершенні проповіді архієрей привітав вірян з недільним днем і наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.
Богослужіння завершилось водосвятним молебнем.

Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Собор Різдва Христового