Архієрейське богослужіння у 31 неділю по П‘ятидесятниці
31 Гру
Архієрейське богослужіння у 31 неділю по П‘ятидесятниці

30-го грудня 2018 року, у неділю 31 після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.

Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний собору, замісник секретаря єпархії прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець та інші.

За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.

Після прочитання Святого Євангелія, єпископ Матфей виголосив проповідь в якій розкрив богословський зміст притчи про званних на святкову вечерю.

По завершенні богослужіння архієрей привітав вірян з недільним днем і наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.

31 неділя по П‘ятидесятниці

Літургія