Священик Юрій Здебський перебував у Холмі (Польща)
28 Гру
Священик Юрій Здебський перебував у Холмі (Польща)

25 грудня 2018 року, з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського, настоятель Свято-Вознесенського храму м. Устилуг прот. Юрій Здебський відвідав республіку Польща.
    На запрошення ксьондза Гжеоша Шиманських от. Юрій був присутній на Різдвяній Месі, яка відбулась у костелі Ісуса Відкупителя міста Холм.
    Як повідомляє священик, поїздка відбулась через добрі відносини і волентерську співпрацю,яка вже не один рік діє між Свято-Вознесенською парафією м. Устилуг і парафією Ісуса Відкупителя м. Холм.
    По завершенні богослужіння прот. Юрій Здебський від імені єпископа Матфея привітав настоятеля ксьондза Гжеоша та його паству з Різдвом Христовим, а також подарував ікону св. Миколая Чудотворця і вручив Благословенну Грамоту за волентерську співпрацю.

Єпархія

єпархія