Архієрейське богослужіння у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця
19 Гру
Архієрейське богослужіння у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця

19 грудня 2018 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський очолив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
  Напередодні, 18-го грудня ввечері, у соборі архієрей у співслужінні духовенства, звершив Всенічне бдіння.
    Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний собору, замісник секретаря єпархії прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, та інші.
  За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
    Після Літургії владика Матфей виголосив повчальну проповідь в якій розповів про життя і подвиг святителя Миколая та приділив особливу увагу дітям, які у цей день прийшли до храму. Архієрей звертаючись до дітей промовив щоб вони завжди старались бути чесними і справедливими, добрими та милосердними, як був святитель Миколай. В свою чергу вихованці недільної школи, яка діє при кафедральному соборі, виступили зі святковою програмою, а духовенство собору з владикою роздали дітям солодощі.
  По завершенні виступу дітей архієрей привітав ключара собору прот.Миколая Удуда та протодиякона Миколая Особу ,та багатолітнього ктитора храму Май Миколу Дмитровича з Днем пам’яті їхнього небесного покровителя, побажавши духовних і тілесних сил у служінні на славу Божу та наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.

День пам‘яті Миколая Чудотворця

Літургія