В днь пам'яті св. великомучениці Варвари єпископ Матфей співслужив Святійшому Патріарху Філарету
17 Гру

17 грудня 2018 року, в день пам'яті св. великомучениці Варвари, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський співслужив за Божественною Літургією Святійшому Патріарху Філарету у Свято-Володимирському кафедральному соборі міста Києва.
  Після Літургії відбувся молебень перед мощами святої Варвари. Святійший Патріарх Філарет прочитав молитву до великомучениці, а потім все духовенство під спів величання приступило до святині.
  Святу Варвару у всьому світі шанують ,як велику угодницю Божу, до якої моляться щоб позбавитися від несподіваної смерті. Саме вона є заступницею і покровителькою шахтарів і всіх людей, які працюють на небезпечних професіях і умовах.
  Єпископ Матфей привітав Волинських шахтарів в особі Бара Григорія Ігоровича директора Нововолинської шахти № 10 ,який молився у цей день у соборі, побажавши заступництва святої у нелегкій і небезпечній праці.

Великомучениці Варвари

Київ