Єпископ Матфей молитовно відзначив день свого небесного покровителя святого апостола і євангелиста Матфея
29 Лис

29 листопада 2018 року, в День пам’яті святого апостола і євангелиста Матфея, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з нагоди дня свого тезоімеництва очолив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Перед початком Літургії до собору був привезений з Львівської єпархії список чудотворного образу Божої Матері «Всецариця»
За Богослужінням Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління районний благочинний прот. Юрій Зінчук, замісник секретаря, благочинний собору прот. Ігор Бігун, ігумен Трофим (Житомирська єпархія) районні благочинні, духовенство собору та запрошене духовенство.
Під час Літургії молилась настоятелька монастиря Різдва Христового ігуменя Анна.
Після Богослужіння був відслужений святковий молебень до Божої Матері, а по завершенні, від імені усього духовенства єпархії архієрея привітав секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, зачитавши вітальний лист.
До вітань долучились представники місцевої влади.
В свою чергу Його Преосвященство подякував усім присутнім за добрі і щирі вітання.
Далі владика Матфей приймав багаточисленні вітання від прихожан та гостей, які прийшли привітати свого архіпастиря.

День Тезоімеництва

Єпископ Матфей