Вітання Преосвященному Матфею єпископу Володимир-Волинському і Турійському  з  Днем Тезоімеництва
28 Лис
Вітання Преосвященному Матфею єпископу Володимир-Волинському і Турійському з Днем Тезоімеництва

Ваше Преосвященство, Дорогий Владико!

Володимир-Волинське єпархіальне управління розом з духовенством єпархії висловлює щирі слова привітання та добрі побажання з нагоди дня Вашого Тезоімеництва! Обравши для себе шлях служіння Церкві Христовій, Ви сумлінно виконуєте ті обітниці, які дали Богові, прийнявши чернечий постриг і священний сан.

Нехай за молитвами святого апостола і євангелиста Матфея, Господь дарує Вам сили і міцне здоров’я для звершень багатьох задумів і починань на благо Церкви, а Пресвята Богородиця завжди оберігає Вас і Вашу паству та допомагає Вам милістю і щедротами. Бажаємо Вам і надалі ревно нести подвиг служіння, доручений Вам від Пастероначальника Господа Ісуса Христа.

Іспола еті деспота!