25-та річниця з дня відкриття та освячення Свято-Успенського храму с. Радовичі іваничівського благочиння
26 Лис

26 листопада 2018 року, парафія села Радовичі, Іваничівського благочиння відзначила 25-ту річницю з дня відкриття та освячення свого Свято-Успенського храму.
З нагоди ювілею, з благословення керуючого Володимир-Волинської єпархії Преосвященного єпископа Матфея, святкову Божественну Літургію очолив благочинний прот. Ярослав Мельничук,у співслужінні настоятеля храму прот. Михайла Мороза та священослужителів Іваничівського благочиння.
По завершенні Літургії от. Ярослав привітав настоятеля і парафіян з ювілейною річницею освячення храму.До вітань долучились сільський голова Микола Матіяш та помічник народного депутата Ігоря Гузя - Ігор П'ятоха і подарували пам'ятні ікони.
В свою чергу настоятель от. Михайло подякував благочинному і духовенству за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось хресним ходом та подячним молебнем.

25-річниця відкриття Свято-Успенського храму

Іваничівське благочиння