Архіпастирський візит до Свято-Михайлівської  парафії  міста Нововолинська
25 Лис
Архіпастирський візит до Свято-Михайлівської парафії міста Нововолинська

25 листопада 2018 року, у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську парафію міста Нововолинська де у місцевому храмі звершив Божественну Літургію.
На церковних сходах владику зустріла чисельна паства та діти недільної школи, які привітали архіпастиря віршованими вітаннями і піднесли хліб-сіль та квіти.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний прот. Стефан Фульмес, настоятель храму прот. Михайло Нідзельський та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю, на тему євангельського читання, а по її завершенні владика Матфей привітав настоятеля і парафіян з воскресним днем.
В свою чергу, от. Михайло подякував владиці за архіпастирський візит і спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось подячним молебнем.

26 неділя по П’ятидесятниці

Нововолинське благочиння