АНОНС
23 Лис
АНОНС

29 листопада 2018 року, у  День пам’яті св. апостола і євангелиста Матфея, небесного покровителя керуючого Володимир-Волинської єпархії  Преосвященного єпархії єпископа Матфея,  за його сприянням у кафедральний собор Різдва Христового, з міста Львова прибуде чудотворний образ Божої Матері «Всецариця», до якого у 2017 році багато вірних нашої єпархії мали можливість прикластись і помолитись біля цієї святині.

Ця ікона Пресвятої Богородиці «Всецариця» написана монахом Миколаєм Капрулісом з Афону, який причислений до лику святих. Образ – список з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого в грецькому монастирі Ватопед на Святій Горі Афон.

Після молитви біля ікони вже сталося багато чудес – люди зціляються від раку та інших важких хвороб.

У цей день, владика Матфей молитовно відзначить День свого тезоімеництва.

Урочиста зустріч ікони та архієрейська Божественна Літургія відбудеться у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський о 9.00 ранку.