Секретар єпархіального управління очолив святкову Літургію у Свято-Михайлівському храмі міста Нововолинська
22 Лис

21 листопада 2018 року, у день пам’яті Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, у свято-Михайлівському храмі міста Нововолинська відбулось урочисте богослужіння.
З благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського, Божественну Літургію очолив секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, якому співслужили: благочинний нововолинської округи прот. Стефан Фульмес, настоятель храму прот. Михайло Нідзельський та запрошене духовенство.
По завершенні Літургії, от. Юрій від імені єпископа Матфея, привітав настоятеля з храмовим святом та Днем пам'яті його небесного покровителя і побажав усім парафіян заступництва архістратига Божого Михаїла.
Завершилось Богослужіння хресним ходом навколо храму.

Свято-Михайлівський храм

Нововолинське благочиння