У день пам’яті Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних єпископ Матфей відвідав Житомирську єпархію
21 Лис

21 листопада 2018 року, у день пам’яті Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей, на запрошення Преосвященного Паїсія єпископа Житомирського і Овруцького, взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди престольного празнику та 162 річниці від дня освячення Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомир.
Напередодні свята, 20 листопада ввечері,владика Матфей разом з єпископом Паїсієм і духовенством кафедрального собору звершили Всенішне бдіння.
21 листопада, в Свято-Михайлівському соборі архієреї у співслужінні духовенства Житомирської єпархії звершили святкову Божественну Літургію.
Після заамвонної молитви владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю, а по завершенні привітав керуючого єпархією владику Паїсія, настоятеля, духовенство собору і парафіян з храмовим святом.

Фото з офіційної сторінки Свято-Михайлівського кафедрального собору.

День пам’яті Собору архістратига Михаїла

Житомирська єпархія