Єпископ Матфей привітав Шацького благочинного з Днем народження
19 Лис
Єпископ Матфей привітав Шацького благочинного з Днем народження

19 листопада 2018 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію села Самійличі Шацького благочиння, де у Свято-Дмитрієвському храмі очолив Божественну Літургію і привітав благочинного, настоятеля храму прот. Михайла Цвінкилевича з 45-річчям від Дня народження.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, замісник секретаря прот. Ігор Бігун, настоятель храму прот. Михайло Цвінкилевич та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після Літургії, архієрей очолив подячний молебень, звернувся до вірян з проповіддю і привітав настоятеля з ювілеєм. Від імені Святійшого Патріарха Філарета владика Матфей вручив медаль «За жертовність і любов до України», а від себе нагородив Благословенною Грамотою.
До вітань настоятеля долучились парафіяни .
В свою чергу, от. Михайло подякував владиці та священнослужителям за спільну святкову молитву і за вітання.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Архіпастирський візит

Шацьке благочиння