Архієрейське богослужіння у неділю 25-ту  після П'ятидесятниці
18 Лис
Архієрейське богослужіння у неділю 25-ту після П'ятидесятниці

18 листопада 2018 року, у неділю 25-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Напередодні, в суботу ввечері, архієрей у співслужінні духовенства, звершив Всенічне бдіння.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, диякон Тарас Процюк та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні, за об’єднання Української Православної Церкви та особливі прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, єпископ Матфей виголосив проповідь на тему євангельського читання, владика пояснив пастві духовне значення чуда зцілення кровоточивої жінки та воскресіння Господом дочки Іаіра.
По завершенні проповіді архієрей привітав вірян з недільним днем і наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.

Архієрейське богослужіння

Неділя 25 після П'ятидесятниці